Хороскоп | Horoskop
Почетна » Забава » Хороскоп

Хороскоп

Дневен хороскоп, месечен хороскоп и годишен хороскоп:

Месечен хороскоп – јули, 2013
Месечен хороскоп – јули, 2013

Месечен хороскоп за јули, 2013г.

Месечен хороскоп – јуни, 2013
Месечен хороскоп – јуни, 2013

Месечен хороскоп за јуни, 2013г.

 
Месечен хороскоп – мај, 2013
Месечен хороскоп – мај, 2013

Месечен хороскоп за мај, 2013г.

 
Месечен хороскоп – април, 2013
Месечен хороскоп – април, 2013

Месечен хороскоп за април, 2013г.

 
Месечен хороскоп – март, 2013
Месечен хороскоп – март, 2013

Месечен хороскоп за март, 2013г.

 
Кинески хороскоп 2013: Што предвидува годината на Змијата за вас?
Година на Змијата

Започна годината на црната водна Змија, па ни претстојат неочекувани настани, нестабилност и постојани...

 
Месечен хороскоп – февруари, 2013
Месечен хороскоп – февруари, 2013

Месечен хороскоп за февруари, 2013г.

 
Месечен хороскоп – јануари, 2013
Месечен хороскоп – јануари, 2013

Месечен хороскоп за јануари, 2013г.

 
Годишен хороскоп 2013
Годишен хороскоп 2013

Годишен хороскоп за 2013г.

 
Месечен хороскоп – декември, 2012
Месечен хороскоп – декември, 2012

Месечен хороскоп за декември, 2012г.

   
Страница 10 од 11

Анкета

Анкета
Каде ќе одите/бевте на одмор ова лето?
  • 25%
  • 6%
  • 6%
  • 7%
  • 3%
  • 3%
  • 12%
  • 12%
  • 26%
Се испраќа...

(Вкупно: 9616 гласа)

Цитат

Не патуваме за да избегаме од животот, туку за животот да не ни избега нам.

Анонимен

Виц

Мажите со брада во 1819 година:

- Ќе ја убијам оваа мечка со голи раце!!!

Мажите со брада во 2019 година:

- Органски ли е овој крем за раце?