Шоу-бизнис | Новости | 723
Почетна » Новости » Шоу-бизнис

Шоу-бизнис

Спотот на Ѓоко Танески за песната „Јас ја имам силата“
Ѓоко Танески

Вчера беше промовиран спотот на Ѓоко Танески за песната „Јас ја имам силата“...

Мадона сака ќерка и да се облекува поконзервативно
Мадона и лурдес

Мадона признала дека би сакала нејзината ќерка Лурдес да се облекува понормално.

 
Нов сингл на Кристина Агилера: „Not Myself Tonight“
Кристина Агилера

По кратка пауза од светот на музиката, Кристина Агилера промовираше нов сингл.

 
Рики Мартин: „Јас сум среќен хомосексуалец“
Рики Мартин

Поп ѕвездата Рики Мартин преку својот веб сајт објави дека е хомосексуалец. Популарниот...

 
Шакира: „Ми требаше терапија за да си го засакам телото“
Шакира

Иако многу жени низ светот ѝ завидуваат за телото што го има, Шакира изјавила дека ѝ биле потребни...

 
4 жени признаа дека спиеле со сопругот на Сандра Булок
Сандра Булок

Тешките моменти за Сандра Булок продолжуваат, откако 4 жени изјавија пред јавноста дека спиеле...

 
Бијонсе е бремена?
Бијонсе и Џеј Зи

Познатиот веб сајт mediatakeout.com вчера објави вест дека Бијонсе и Џеј Зи го очекуваат...

 
Линдзи падна врз кактус, а потоа ги обвини папараците
Линдзи Лохан

По уште една ноќ помината низ клубовите со пријателите, Линдзи Лохан се упатуваше во...

 
Бремената Моника Белучи позираше за Vanity Fair
Моника Белучи

Неверојатната Моника Белучи изгледа прекрасно на 45 години и е подготвена по втор пат да...

 
Шерцингер и Андерсон во „Танц со ѕвездите“
Памела Андерсон и Демијан Вајтвуд

Никол Шерцингер, Памела Андерсон и Шенон Доерти се меѓу 11-те славни ѕвезди на американската...

   
Страница 723 од 741

Анкета

Анкета
Каде планирате да одите на одмор летово?
  • 38%
  • 17%
  • 25%
  • 20%
Се испраќа...

(Вкупно: 3631 гласа)

Цитат

Некои од најдобрите спомени се создадени во апостолки.

Кели Елмор

Виц

Крем со колкав фактор?

- Со 20.

Доволно ќе ви е?

- Ако згрешам, нека изгорам.