Хороскоп | Horoskop
Почетна » Забава » Хороскоп

Хороскоп

Дневен хороскоп, месечен хороскоп и годишен хороскоп:

Месечен хороскоп – август, 2013
Месечен хороскоп – август, 2013

Месечен хороскоп за август, 2013г.

Месечен хороскоп – јули, 2013
Месечен хороскоп – јули, 2013

Месечен хороскоп за јули, 2013г.

 
Месечен хороскоп – јуни, 2013
Месечен хороскоп – јуни, 2013

Месечен хороскоп за јуни, 2013г.

 
Месечен хороскоп – мај, 2013
Месечен хороскоп – мај, 2013

Месечен хороскоп за мај, 2013г.

 
Месечен хороскоп – април, 2013
Месечен хороскоп – април, 2013

Месечен хороскоп за април, 2013г.

 
Месечен хороскоп – март, 2013
Месечен хороскоп – март, 2013

Месечен хороскоп за март, 2013г.

 
Кинески хороскоп 2013: Што предвидува годината на Змијата за вас?
Година на Змијата

Започна годината на црната водна Змија, па ни претстојат неочекувани настани, нестабилност и постојани...

 
Месечен хороскоп – февруари, 2013
Месечен хороскоп – февруари, 2013

Месечен хороскоп за февруари, 2013г.

 
Месечен хороскоп – јануари, 2013
Месечен хороскоп – јануари, 2013

Месечен хороскоп за јануари, 2013г.

 
Годишен хороскоп 2013
Годишен хороскоп 2013

Годишен хороскоп за 2013г.

   
Страница 9 од 11

Анкета

Анкета
Каде ќе го прославите доаѓањето на 2019 година?
  • 11%
  • 54%
  • 4%
  • 12%
  • 1%
  • 18%
Се испраќа...

(Вкупно: 6338 гласа)

Цитат

Вистински пријател е оној кој ја гледа тагата во твоите очи, додека сите останати веруваат во насмевката на твоето лице.

Анонимен

Виц

Како се нарекува маж кој одбива да користи презерватив?

- Татко.