Сопругата на Ник Картер од Backstreet Boys го дои новородениот син во нежна фотосесија
Почетна » Новости » Шоу-бизнис » Сопругата на Ник Картер од Backstreet Boys го дои новородениот син во нежна фотосесија

Сопругата на Ник Картер од Backstreet Boys го дои новородениот син во нежна фотосесија

Ник Картер од Backstreet Boys и неговата сопруга Лорен станаа родители минатиот месец, а сега Лорен сними нежна фотосесија со малиот син Один.

На една од фотографиите, 32-годишната актерка и продуцентка го дои малото бебенце, додека на другите, среќно позира со него во нивниот дом.

 Лорен и Ник Картер Лорен и Ник Картер Лорен и Ник Картер Лорен и Ник Картер Лорен и Ник Картер Лорен и Ник Картер

Один пристигна на овој свет на 19 април и е прво дете на Ник и Лорен. Парот помина низ еден спонтан абортус и едногодишни обиди за зачнување пред да го добие својот син.

Во текот на бременоста, парот често споделуваше со јавноста детали за бебето, а сними и фотосесија за „Entertainment Tonight“.

 Лорен и Ник Картер Лорен и Ник Картер Лорен и Ник Картер Лорен и Ник Картер Лорен и Ник Картер Лорен и Ник Картер Лорен и Ник Картер Лорен и Ник Картер Лорен и Ник Картер Лорен и Ник Картер Лорен и Ник Картер Лорен и Ник Картер

Видео од откривањето на полот на бебето

Анкета

Анкета
Дали редовно си правите самопреглед на дојките?
 • 26%
 • 74%
Се испраќа...

(Вкупно: 3821 гласа)

Цитат

Не патуваме за да избегаме од животот, туку за животот да не ни избега нам.

Анонимен

Виц

Мажите со брада во 1819 година:

- Ќе ја убијам оваа мечка со голи раце!!!

Мажите со брада во 2019 година:

- Органски ли е овој крем за раце?