Сопругата на Ник Картер од Backstreet Boys го дои новородениот син во нежна фотосесија
Почетна » Новости » Шоу-бизнис » Сопругата на Ник Картер од Backstreet Boys го дои новородениот син во нежна фотосесија

Сопругата на Ник Картер од Backstreet Boys го дои новородениот син во нежна фотосесија

Ник Картер од Backstreet Boys и неговата сопруга Лорен станаа родители минатиот месец, а сега Лорен сними нежна фотосесија со малиот син Один.

На една од фотографиите, 32-годишната актерка и продуцентка го дои малото бебенце, додека на другите, среќно позира со него во нивниот дом.

 Лорен и Ник Картер Лорен и Ник Картер Лорен и Ник Картер Лорен и Ник Картер Лорен и Ник Картер Лорен и Ник Картер

Один пристигна на овој свет на 19 април и е прво дете на Ник и Лорен. Парот помина низ еден спонтан абортус и едногодишни обиди за зачнување пред да го добие својот син.

Во текот на бременоста, парот често споделуваше со јавноста детали за бебето, а сними и фотосесија за „Entertainment Tonight“.

 Лорен и Ник Картер Лорен и Ник Картер Лорен и Ник Картер Лорен и Ник Картер Лорен и Ник Картер Лорен и Ник Картер Лорен и Ник Картер Лорен и Ник Картер Лорен и Ник Картер Лорен и Ник Картер Лорен и Ник Картер Лорен и Ник Картер

Видео од откривањето на полот на бебето

Анкета

Анкета
Каков е вашиот став за вакцина против КОВИД-19?
 • 16%
 • 20%
 • 64%
Се испраќа...

(Вкупно: 11058 гласа)

Цитат

Некои од најдобрите спомени се создадени во апостолки.

Кели Елмор

Виц

Крем со колкав фактор?

- Со 20.

Доволно ќе ви е?

- Ако згрешам, нека изгорам.