Филм | Соновник
Соновник

Филм

Ако гледате филм

Ќе посетите нови места и ќе сретнете нови луѓе.

Ако гледате љубовен филм

Треба да ги браните вашите позиции.

Ако гледате хорор филм

Ве очекува прослава или веселба.

Ако снимате филм

Ви претстои голем напредок во кариерата или остварување на желба.

Ако учествувате во филм

Ќе имате предност пред другите.

Анкета

Анкета
Дали редовно си правите самопреглед на дојките?
  • 76%
  • 24%
Се испраќа...

(Вкупно: 18564 гласа)

Цитат

Не патуваме за да избегаме од животот, туку за животот да не ни избега нам.

Анонимен

Виц

Мажите со брада во 1819 година:

- Ќе ја убијам оваа мечка со голи раце!!!

Мажите со брада во 2019 година:

- Органски ли е овој крем за раце?