Нов музички пар: Селена Гомез и The Weeknd со бакнежи и прегратки ја потврдија врската
Почетна » Новости » Шоу-бизнис » Нов музички пар: Селена Гомез и The Weeknd со бакнежи и прегратки ја потврдија врската

Нов музички пар: Селена Гомез и The Weeknd со бакнежи и прегратки ја потврдија врската

Селена Гомез и The Weeknd се во врска. Популарните музичари беа фотографирани додека си разменуваа бакнежи и прегратки и очигледно е дека се повеќе од пријатели.

На фотографиите, новиот музички пар си заминува од ресторанот „Giorgio Baldi“ во Санта Моника, Калифорнија.

Селена Гомез и The Weeknd Селена Гомез и The Weeknd Селена Гомез и The Weeknd Селена Гомез и The Weeknd Селена Гомез и The Weeknd Селена Гомез и The Weeknd Селена Гомез и The Weeknd Селена Гомез и The Weeknd Селена Гомез и The Weeknd Селена Гомез и The Weeknd Селена Гомез и The Weeknd Селена Гомез и The Weeknd

26-годишниот Канаѓанец пред два месеци ја прекина врската со моделот Бела Хадид.

Бела Хадид и The Weeknd Бела Хадид и The Weeknd

Анкета

Анкета
Каква беше 2017 година за вас?
  • 24%
  • 46%
  • 30%
Се испраќа...

(Вкупно: 8072 гласа)

Цитат

Да бидеш себеси во свет кој константно се обидува да те претвори во нешто друго е најголемото постигнување.

Ралф Валдо Емерсон

Виц

Кога жена вели дека нема што да облече, тоа значи дека нема НОВИ алишта.

Кога маж вели дека нема што да облече, тоа значи дека нема ЧИСТИ алишта.