Видео | Забава
Почетна » Забава » Видео

Видео

ВИДЕО: Слатко 14-месечно бебе успешно се лизга на сноуборд
Слоун

Погледнете видео од едногодишно девојче кое бестрашно се лизга на сноуборд.

Најубавиот божиќен подарок: Маж не може да си ги задржи солзите кога сопругата ќе му каже дека е бремена
Рејчел со сопругот

Емотивната реакција на маж на веста дека ќе стане татко растопи илјадници срца на интернет. Погледнете го видеото.

 
ВИДЕО: Реклама за слепа девојка од Индија ќе ве исполни со емоции
Слепа девојка

Откако ќе ја погледнете рекламата на Samsung Индија, веднаш ќе ви стане јасно зошто го обиколи...

 
Сите ѝ се смеат: Русокоса девојка со супер високи штикли се обидува да оди на мраз
Девојка

Видео во кое девојка се обидува да оди на мраз со супер високи штикли деновиве ги забавува корисниците на социјалните мрежи.

 
ВИДЕО: Младенци танцуваат на „Time of My Life“, пресоздавајќи ја познатата сцена од „Dirty Dancing“
Свадбен танц

Кога ќе се спомне „Dirty Dancing“, веднаш нè асоцира на најпознатата сцена од филмот, во...

 
ВИДЕО: Предлог за брак кој „падна во вода“, прстенот заврши во водопад
Предлог за брак

Денот на запросувањето го памети секој пар, но Ајсаја Адамс и неговата девојка Грејс дефинитивно нема...

 
Мали ангели: Детски хор го изведе хитот „Diamonds“ на Ријана
Детски хор

Детски хор од Јута изведе еден од најголемите хитови на Ријана. Талентираните деца испеаја своја...

 
Талентирано дуо: Брачен пар пее микс од хитовите кои ја одбележаа 2016 година
Пар

Потсетете се на најголемите хитови од 2016 година со „Us the Duo“. Брачниот пар, кој привлече...

 
ВИДЕО: Сестрички започнуваат да плачат кога ќе добијат мечиња со гласот на нивниот покоен дедо
Девојче

Видео од девојчиња, кои не можат да си ги задржат солзите кога ќе ги отворат своите божиќни...

 
ВИДЕО: Бесценета реакција на бебенце кога за првпат го слуша гласот на родителите
Арчер

Видео од тримесечно бебенце, кое за првпат го слуша гласот на своите родители со помош на специјално...

   
Страница 1 од 49

Анкета

Анкета
Каква беше 2016 година за вас?
  • 21%
  • 47%
  • 32%
Се испраќа...

(Вкупно: 1845 гласа)

Цитат

Да бидеш себеси во свет кој константно се обидува да те претвори во нешто друго е најголемото постигнување.

Ралф Валдо Емерсон

Виц

Кога жена вели дека нема што да облече, тоа значи дека нема НОВИ алишта.

Кога маж вели дека нема што да облече, тоа значи дека нема ЧИСТИ алишта.