10-минутни вежби за брзо зацврстување на долниот дел на стомакот
Почетна » Диети и фитнес » Фитнес » 10-минутни вежби за брзо зацврстување на долниот дел на стомакот

10-минутни вежби за брзо зацврстување на долниот дел на стомакот

Една од најпроблематичните области за тонирање на телото дефинитивно е долниот дел на стомакот.

Доколку сакате рамен стомак, вежбите на Ким Перфето ќе ви помогнат за кратко време да си ја исполните мисијата. Не ви е потребна специјална опрема, ниту пак многу време. Единствено ви е неопходна желба за добар изглед и здраво тело.

Само еден поглед кон стомачните мускули на Ким е доволен за да се убедите дека таа многу добро знае кои вежби се ефективни.

Анкета

Анкета
Каков е вашиот став за новото име Република Северна Македонија?
  • 26%
  • 74%
Се испраќа...

(Вкупно: 8796 гласа)

Цитат

Понекогаш твојата среќа е изворот на твојата насмевка, но понекогаш насмевката може да биде изворот на твојата среќа.

Тик Нјат Хан

Виц

Кога жена вели дека нема што да облече, тоа значи дека нема НОВИ алишта.

Кога маж вели дека нема што да облече, тоа значи дека нема ЧИСТИ алишта.