Ако снимате филм | Соновник
Соновник

Филм

Ако гледате филм

Ќе посетите нови места и ќе сретнете нови луѓе.

Ако гледате љубовен филм

Треба да ги браните вашите позиции.

Ако гледате хорор филм

Ве очекува прослава или веселба.

Ако снимате филм

Ви претстои голем напредок во кариерата или остварување на желба.

Ако учествувате во филм

Ќе имате предност пред другите.

Анкета

Анкета
Каде планирате да одите на одмор летово?
  • 41%
  • 14%
  • 25%
  • 20%
Се испраќа...

(Вкупно: 8767 гласа)

Цитат

Некои од најдобрите спомени се создадени во апостолки.

Кели Елмор

Виц

Крем со колкав фактор?

- Со 20.

Доволно ќе ви е?

- Ако згрешам, нека изгорам.