Валјак | Соновник
Соновник

Валјак

Вашите проблеми ќе исчезнат, па ќе можете да здивнете и да бидете спокојни во претстојниот период.

Ако ве прегази валјак

Некој ќе се обиде да ве понижи.

Ако управувате валјак

Ќе се обидете да ја искористите вашата позиција за да му наштетите на ваш непријател.

Анкета

Анкета
Дали редовно си правите самопреглед на дојките?
  • 76%
  • 24%
Се испраќа...

(Вкупно: 18739 гласа)

Цитат

Не патуваме за да избегаме од животот, туку за животот да не ни избега нам.

Анонимен

Виц

Мажите со брада во 1819 година:

- Ќе ја убијам оваа мечка со голи раце!!!

Мажите со брада во 2019 година:

- Органски ли е овој крем за раце?