Валјак | Соновник
Соновник

Валјак

Вашите проблеми ќе исчезнат, па ќе можете да здивнете и да бидете спокојни во претстојниот период.

Ако ве прегази валјак

Некој ќе се обиде да ве понижи.

Ако управувате валјак

Ќе се обидете да ја искористите вашата позиција за да му наштетите на ваш непријател.

Анкета

Анкета
Каде планирате да одите на одмор летово?
  • 41%
  • 14%
  • 25%
  • 20%
Се испраќа...

(Вкупно: 8884 гласа)

Цитат

Некои од најдобрите спомени се создадени во апостолки.

Кели Елмор

Виц

Крем со колкав фактор?

- Со 20.

Доволно ќе ви е?

- Ако згрешам, нека изгорам.