На Енрике Иглесијас и Ана Курникова им се роди третото дете
Почетна » Новости » Шоу-бизнис » На Енрике Иглесијас и Ана Курникова им се роди третото дете

На Енрике Иглесијас и Ана Курникова им се роди третото дете

Енрике Иглесијас и Ана Курникова имаат за што да се радуваат. Славниот пар го доби своето трето дете.

Енрике Иглесијас и Ана Курникова

Среќната вест ја потврди неговиот брат, Хулио Иглесијас Џуниор, во интервју за радио емисија.

Тој изјави дека третото дете на Енрике и Ана се роди, но одби да го открие полот на бебенцето.

ВИДЕО:

Веста за бременоста на Ана одекна неодамна, откако таа беше фотографирана со трудничко стомаче.

Ана и Енрике се обидуваат да го чуваат нивниот приватен живот што подалеку од медиумите и јавноста. Тие се во врска 18 години и имаат двегодишни близначиња, Луси и Николас.

Енрике Иглесијас и Ана Курникова

Анкета

Анкета
Дали редовно си правите самопреглед на дојките?
  • 73%
  • 27%
Се испраќа...

(Вкупно: 19954 гласа)

Цитат

Не патуваме за да избегаме од животот, туку за животот да не ни избега нам.

Анонимен

Виц

Мажите со брада во 1819 година:

- Ќе ја убијам оваа мечка со голи раце!!!

Мажите со брада во 2019 година:

- Органски ли е овој крем за раце?