Луисана Лопилато позира со трите дечиња на фотографија со која Мајкл Бубле ѝ го честита роденденот
Почетна » Новости » Шоу-бизнис » Луисана Лопилато позира со трите дечиња на фотографија со која Мајкл Бубле ѝ го честита роденденот

Луисана Лопилато позира со трите дечиња на фотографија со која Мајкл Бубле ѝ го честита роденденот

Луисана Лопилато денес го прослави својот 33. роденден. За да го одбележи овој специјален ден, Мајкл Бубле објави фотографија од саканата и нивните три деца заедно со порака.

На неа, аргентинската актерка позира со синчињата Ноа и Елијас и ќеркичката Вида.

„Среќен роденден Луисана. Ти благодарам што го водиш ова семејство со твојата љубов, сила и несебичност. Ти си нашиот херој“ – стои во описот.

И ѕвездата од серијата „Млади бунтовници“ објави две фотографии за својот роденден.

Луисана Лопилато Луисана Лопилато

Луисана и Мајкл стапија во брак во 2011 година.

Анкета

Анкета
Сметате ли дека е добра мерката за задолжително носење на заштитна опрема на лицето (маска, шал)?
  • 63%
  • 37%
Се испраќа...

(Вкупно: 5981 гласа)

Цитат

Можеш да ги исечеш сите цвеќиња, но не можеш да ја спречиш пролетта да дојде.

Пабло Неруда

Виц

Се качувам на вага по завршувањето на карантинот.

Вагата покажува: „Ве молам почитувајте социјално дистанцирање. Качувајте се еден по еден!“