Викторија и Дејвид Бекам со трите сина на лансирањето на првата фото-книга на Бруклин
Почетна » Новости » Шоу-бизнис » Викторија и Дејвид Бекам со трите сина на лансирањето на првата фото-книга на Бруклин

Викторија и Дејвид Бекам со трите сина на лансирањето на првата фото-книга на Бруклин

Викторија и Дејвид Бекам им даваат голема поддршка на своите деца. Славниот пар присуствуваше на лансирањето на првата фото-книга на најстариот син Бруклин кое се одржа во Лондон.

На настанот, 18-годишното момче позираше со своите горди родители и браќата, 12-годишниот Круз и 14-годишниот Ромео.

Бекам Бекам Бекам Бекам Бекам Бекам Бекам

На ѕидовите се изложени фотографии направени од Бруклин кои се дел од неговата книга.

Бекам Бекам

И родителите на Викторија се појавија на настанот за да го поддржат саканиот внук.

Бекам

Анкета

Анкета
Кога би можеле да изберете со која вакцина за заштита од КОВИД-19 да се вакцинирате, дали тоа би влијаело на вашата одлука за имунизација?
  • 36%
  • 11%
  • 53%
Се испраќа...

(Вкупно: 6817 гласа)

Цитат

Животот секогаш ти нуди втора шанса. Таа се нарекува УТРЕ.

Дилан Томас

Виц

Женскиот проблем „немам што да облечам“ е во изумирање во време на пандемија.

Сега се појави „имам што да облечам, но нема каде да го носам“.