ВИДЕО: Џенифер Лопез секси заводничка во спот со Принц Ројс и Питбул
Почетна » Новости » Музика » ВИДЕО: Џенифер Лопез секси заводничка во спот со Принц Ројс и Питбул

ВИДЕО: Џенифер Лопез секси заводничка во спот со Принц Ројс и Питбул

Џенифер Лопез со секси костими за капење и провокативни движења ја вжештува атмосферата во спотот „Back It Up“. Видеото е снимено во Мајами.

Песната е соработка на Принц Ројс со Лопез и Питбул.

Џенифер Лопез Џенифер Лопез Џенифер Лопез Џенифер Лопез Џенифер Лопез Џенифер Лопез Џенифер Лопез

Анкета

Анкета
Каде планирате да одите на одмор летово?
  • 41%
  • 14%
  • 25%
  • 20%
Се испраќа...

(Вкупно: 8694 гласа)

Цитат

Некои од најдобрите спомени се создадени во апостолки.

Кели Елмор

Виц

Крем со колкав фактор?

- Со 20.

Доволно ќе ви е?

- Ако згрешам, нека изгорам.