Тељ | Соновник
Соновник

Тељ

Ви претстои период исполнет со многу грижи.

Ако работите со тељ

Ќе ве следи среќа.

Ако се боцнете со тељ

Ве очекуваат финансиски непријатности.

Анкета

Анкета
Дали редовно си правите самопреглед на дојките?
  • 77%
  • 23%
Се испраќа...

(Вкупно: 18243 гласа)

Цитат

Не патуваме за да избегаме од животот, туку за животот да не ни избега нам.

Анонимен

Виц

Мажите со брада во 1819 година:

- Ќе ја убијам оваа мечка со голи раце!!!

Мажите со брада во 2019 година:

- Органски ли е овој крем за раце?