Тељ | Соновник
Соновник

Тељ

Ви претстои период исполнет со многу грижи.

Ако работите со тељ

Ќе ве следи среќа.

Ако се боцнете со тељ

Ве очекуваат финансиски непријатности.

Анкета

Анкета
Дали го вакцинирате вашето дете?
  • 70%
  • 13%
  • 17%
Се испраќа...

(Вкупно: 9437 гласа)

Цитат

Вистински пријател е оној кој ја гледа тагата во твоите очи, додека сите останати веруваат во насмевката на твоето лице.

Анонимен

Виц

Како се нарекува маж кој одбива да користи презерватив?

- Татко.