Параклис | Соновник
Почетна » Забава » Соновник » Параклис
Соновник

Параклис

Некоја ваша желба или план ќе се оствари.

Ако се наоѓате во параклис

По долгиот период на неволји ве очекуваат многу среќни моменти.

Анкета

Анкета
Дали редовно си правите самопреглед на дојките?
  • 77%
  • 23%
Се испраќа...

(Вкупно: 18190 гласа)

Цитат

Не патуваме за да избегаме од животот, туку за животот да не ни избега нам.

Анонимен

Виц

Мажите со брада во 1819 година:

- Ќе ја убијам оваа мечка со голи раце!!!

Мажите со брада во 2019 година:

- Органски ли е овој крем за раце?