Папка | Соновник
Соновник

Папка

Ако носите папка

Ќе напредувате на работното место.

Ако некој друг носи папка

Ќе добиете непријатни вести.

Ако подредувате документи во папка

Ќе се соочите со проблеми и непријатности на работното место.

Анкета

Анкета
Каде планирате да одите на одмор летово?
  • 41%
  • 14%
  • 25%
  • 20%
Се испраќа...

(Вкупно: 5920 гласа)

Цитат

Некои од најдобрите спомени се создадени во апостолки.

Кели Елмор

Виц

Крем со колкав фактор?

- Со 20.

Доволно ќе ви е?

- Ако згрешам, нека изгорам.