Палма | Соновник
Соновник

Палма

Ќе бидете разочарани од ваш близок пријател или роднина.

Голема палма

Исполнување на желба.

Мала палма

Вашите желби нема да се исполнат.

Сува палма

Нема да заминете на планираното патување.

Многу палми

Ве очекуваат непријатни изненадувања.

Листови од палма

Ќе имате корист од вашите пријатели.

Гранка од палма

Ќе бидете почитувани од вашите соработници.

Анкета

Анкета
Каде планирате да одите на одмор летово?
  • 41%
  • 14%
  • 25%
  • 20%
Се испраќа...

(Вкупно: 5920 гласа)

Цитат

Некои од најдобрите спомени се создадени во апостолки.

Кели Елмор

Виц

Крем со колкав фактор?

- Со 20.

Доволно ќе ви е?

- Ако згрешам, нека изгорам.