Катран | Соновник
Соновник

Катран

Бидете повнимателни во однос на парите.

Ако сте измачкани со катран

Ќе преземете голема одговорност, но нема да успеете да ја оправдате довербата.

Анкета

Анкета
Каде планирате да одите на одмор летово?
  • 41%
  • 14%
  • 25%
  • 20%
Се испраќа...

(Вкупно: 8568 гласа)

Цитат

Некои од најдобрите спомени се создадени во апостолки.

Кели Елмор

Виц

Крем со колкав фактор?

- Со 20.

Доволно ќе ви е?

- Ако згрешам, нека изгорам.