Кабина во шума | Соновник
Соновник

Кабина

Бродска кабина

Ќе се соочите со проблеми во односите со семејството или ќе бидете вовлечени во правни проблеми на ваш пријател или колега.

Телефонска кабина

Нема да можете да му помогне на пријател во неволја.

Кабина во шума

Среќа и радост во семејството.

Анкета

Анкета
Каде планирате да одите на одмор летово?
  • 41%
  • 14%
  • 25%
  • 20%
Се испраќа...

(Вкупно: 8610 гласа)

Цитат

Некои од најдобрите спомени се создадени во апостолки.

Кели Елмор

Виц

Крем со колкав фактор?

- Со 20.

Доволно ќе ви е?

- Ако згрешам, нека изгорам.