Гарсониера | Соновник
Почетна » Забава » Соновник » Гарсониера
Соновник

Гарсониера
= стан

Ве очекуваат непредвидени трошоци.

Ако се вселувате во нов стан

Ви претстои среќен период.


Голем стан

Ќе постигнете успех на работното место.

Мал стан

Ќе доживеете неуспех на работното место.

Анкета

Анкета
Сметате ли дека е добра мерката за задолжително носење на заштитна опрема на лицето (маска, шал)?
  • 64%
  • 36%
Се испраќа...

(Вкупно: 6427 гласа)

Цитат

Можеш да ги исечеш сите цвеќиња, но не можеш да ја спречиш пролетта да дојде.

Пабло Неруда

Виц

Се качувам на вага по завршувањето на карантинот.

Вагата покажува: „Ве молам почитувајте социјално дистанцирање. Качувајте се еден по еден!“