Густи веѓи | Соновник
Соновник

Веѓи

Густи веѓи

Ви претстои финансиски успех.

Тенки веѓи

Ќе се разочарате од ваш колега.


Ако немате веѓи

Ќе чувствувате грижа на совест.

Ако си ја чешате веѓата

Ќе загубите блиска личност.

Анкета

Анкета
Каде планирате да одите на одмор летово?
  • 41%
  • 14%
  • 25%
  • 20%
Се испраќа...

(Вкупно: 8767 гласа)

Цитат

Некои од најдобрите спомени се создадени во апостолки.

Кели Елмор

Виц

Крем со колкав фактор?

- Со 20.

Доволно ќе ви е?

- Ако згрешам, нека изгорам.