Валцер | Соновник
Соновник

Валцер

Ако играте валцер

Ќе чуете добри вести за саканата личност.

Ако некој друг игра валцер

Ви претстои љубовна авантура.

Анкета

Анкета
Каков е вашиот став за вакцина против КОВИД-19?
  • 16%
  • 20%
  • 64%
Се испраќа...

(Вкупно: 11062 гласа)

Цитат

Некои од најдобрите спомени се создадени во апостолки.

Кели Елмор

Виц

Крем со колкав фактор?

- Со 20.

Доволно ќе ви е?

- Ако згрешам, нека изгорам.