Хали Бери во транспарентен црвен фустан позира со новиот дечко
Почетна » Новости » Шоу-бизнис » Хали Бери во транспарентен црвен фустан позира со новиот дечко

Хали Бери во транспарентен црвен фустан позира со новиот дечко

Хали Бери ужива во новата љубовна врска. 54-годишната холивудска ѕвезда позираше со новиот дечко Ван Хант за фотографии кои ги објави на Instagram.

Славната актерка изгледа фантастично во транспарентен црвен фустан, додека покрај неа стои 51-годишниот музичар.

Хали Бери со дечкото Хали Бери со дечкото Хали Бери со дечкото

Минатиот месец, Бери сподели фотографија на која го прегрнува саканиот за да му го честита роденденот. Во описот таа напиша: „Вистинска жена може сама да направи сè, но вистинскиот МАЖ нема да ѝ дозволи. Среќен роденден ВанО. Посакувам да те запознаев порано за да можев да те сакам подолго“.

Хали има две деца од претходни врски.

Анкета

Анкета
Кога би можеле да изберете со која вакцина за заштита од КОВИД-19 да се вакцинирате, дали тоа би влијаело на вашата одлука за имунизација?
  • 36%
  • 11%
  • 53%
Се испраќа...

(Вкупно: 6791 гласа)

Цитат

Животот секогаш ти нуди втора шанса. Таа се нарекува УТРЕ.

Дилан Томас

Виц

Женскиот проблем „немам што да облечам“ е во изумирање во време на пандемија.

Сега се појави „имам што да облечам, но нема каде да го носам“.