Сиа потврди дека стана мајка
Почетна » Новости » Шоу-бизнис » Сиа потврди дека стана мајка

Сиа потврди дека стана мајка

Сиа е таинствена и на сцената, но особено е заштитнички настроена кога станува збор за приватниот живот.

Славната пејачка во интервју посветено на нејзиниот музички соработник Дипло сподели дека стана мајка откако посвои момче.

Сиа

Коментирајќи дека многу ја привлекува Дипло, таа вели: „Голем дел од нашата врска се состои од обиди да немаме секс за да не ја уништиме нашата бизнис врска, затоа што тој е супер-дупер згоден. Годинава, му испратив порака и му реков ‘Еј, слушај, ти си еден од петте луѓе кои сексуално ме привлекуваат, но сега, откако одлучив да бидам сингл до крајот на животот и само што посвоив син, немам време за врска... Ако си заинтересиран за секс без обврски, побарај ме’“.

Сиа

Пред неколку дена, 44-годишната ѕвезда објави нова песна. Станува збор за „Original“ од саундтракот на новиот филм „Dolittle“ со Роберт Дауни Џуниор.

Анкета

Анкета
Дали си го променивте однесувањето во врска со ракување, миење на рацете, допирање на лицето и одржување на социјална дистанца во услови на коронавирус?
  • 95%
  • 5%
Се испраќа...

(Вкупно: 3631 гласа)

Цитат

Не патуваме за да избегаме од животот, туку за животот да не ни избега нам.

Анонимен

Виц

Мажите со брада во 1819 година:

- Ќе ја убијам оваа мечка со голи раце!!!

Мажите со брада во 2019 година:

- Органски ли е овој крем за раце?