„Моето сонце“: Енрике Иглесијас и Ана Курникова ги споделија првите фотографии од новороденото бебенце
Почетна » Новости » Шоу-бизнис » „Моето сонце“: Енрике Иглесијас и Ана Курникова ги споделија првите фотографии од новороденото бебенце

„Моето сонце“: Енрике Иглесијас и Ана Курникова ги споделија првите фотографии од новороденото бебенце

Енрике Иглесијас и Ана Курникова се екстремно таинствени за нивниот личен живот. Неодамна, тие му посакаа добредојде на нивното трето дете, а дури вечерва стана јасно кога точно беше родено бебенцето.

Пред половина час, 44-годишниот пејач и 38-годишната поранешна тенисерка ги споделија првите фотографии од бебенцето и го објавија датумот на неговото раѓање. „Моето Сонце. 30.01.2020“ – напишаа и двајцата на Instagram. Најверојатно бебенцето е женско.

Енрике Иглесијас и Ана Курникова Енрике Иглесијас и Ана Курникова

Парот е во врска 18 години и има две близначиња, Луси и Николас.

Енрике Иглесијас и Ана Курникова

Анкета

Анкета
Дали редовно си правите самопреглед на дојките?
  • 73%
  • 27%
Се испраќа...

(Вкупно: 19954 гласа)

Цитат

Не патуваме за да избегаме од животот, туку за животот да не ни избега нам.

Анонимен

Виц

Мажите со брада во 1819 година:

- Ќе ја убијам оваа мечка со голи раце!!!

Мажите со брада во 2019 година:

- Органски ли е овој крем за раце?