Малите наследници: Алесандра Амбросио со двете деца позира за „Elle“ Русија
Почетна » Новости » Шоу-бизнис » Малите наследници: Алесандра Амбросио со двете деца позира за „Elle“ Русија

Малите наследници: Алесандра Амбросио со двете деца позира за „Elle“ Русија

Алесандра Амбросио е атрактивна убавица за „Elle“ Русија. 39-годишната Бразилка сними едиторијал за октомвриското издание на популарното списание.

Поранешниот ангел на Victoria’s Secret позираше и со двете свои деца, ќеркичата Ања и синчето Ноа.

Фотографиите ги потпишува Грег Свалес.

Алесандра Амбросио за Elle Алесандра Амбросио за Elle Алесандра Амбросио за Elle Алесандра Амбросио за Elle Алесандра Амбросио за Elle Алесандра Амбросио за Elle Алесандра Амбросио за Elle Алесандра Амбросио за Elle Алесандра Амбросио за Elle Алесандра Амбросио за Elle Алесандра Амбросио за Elle Алесандра Амбросио за Elle Алесандра Амбросио за Elle Алесандра Амбросио за Elle Алесандра Амбросио за Elle

Анкета

Анкета
Каде планирате да одите на одмор летово?
  • 40%
  • 14%
  • 25%
  • 21%
Се испраќа...

(Вкупно: 9808 гласа)

Цитат

Некои од најдобрите спомени се создадени во апостолки.

Кели Елмор

Виц

Крем со колкав фактор?

- Со 20.

Доволно ќе ви е?

- Ако згрешам, нека изгорам.