Максимално провокативна: Меган Фокс во проѕирен фустан покрај Машин Ган Кели на MTV VMA
Почетна » Новости » Шоу-бизнис » Максимално провокативна: Меган Фокс во проѕирен фустан покрај Машин Ган Кели на MTV VMA

Максимално провокативна: Меган Фокс во проѕирен фустан покрај Машин Ган Кели на MTV VMA

Меган Фокс ги насочи сите погледи кон себе на MTV VMA во Њујорк.

На црвениот тепих, 35-годишната актерка изгледаше провокативно во проѕирен фустан од колекцијата за сезоната пролет/лето 2021 на Mugler.

Ѕвездата од „Transformers“ го придружуваше момчето Машин Ган Кели, кој ја доби наградата Најдобро алтернативно видео за видеозаписот за „My Ex’s Best Friend (feat Blackbear)“.

Меган Фокс и Машин Ган Кели Меган Фокс и Машин Ган Кели Меган Фокс и Машин Ган Кели Меган Фокс и Машин Ган Кели Меган Фокс и Машин Ган Кели Меган Фокс и Машин Ган Кели Меган Фокс и Машин Ган Кели Меган Фокс и Машин Ган Кели Меган Фокс и Машин Ган Кели Меган Фокс и Машин Ган Кели Меган Фокс и Машин Ган Кели Меган Фокс и Машин Ган Кели Меган Фокс и Машин Ган Кели

31-годишниот музичар имаше инцидент на црвениот тепих со УФЦ шампионот Конор Мекгрегор, но обезбедувањето се погрижи да нема физичка пресметка.

Меган Фокс и Машин Ган Кели Меган Фокс и Машин Ган Кели Меган Фокс и Машин Ган Кели Меган Фокс и Машин Ган Кели

Анкета

Анкета
Дали се согласувате со одлуката наставата да започне со физичко присуство?
  • 75%
  • 25%
Се испраќа...

(Вкупно: 2447 гласа)

Цитат

Благодарното срце е магнет за чуда.

Виц

Пријателки разговараат за фигурата...

Првата: По 3 месеци тренирање, конечно имам стомачни мускули.

Втората: И јас имам, само што ми се скриени од љубовта кон пицата, виното и чоколадото.