Гламурозна маѓепсничка: Анџелина Џоли блеска до четири од децата на премиера во Лондон
Почетна » Новости » Шоу-бизнис » Гламурозна маѓепсничка: Анџелина Џоли блеска до четири од децата на премиера во Лондон

Гламурозна маѓепсничка: Анџелина Џоли блеска до четири од децата на премиера во Лондон

Анџелина Џоли е злобна маѓепсничка во „Maleficent: Mistress of Evil“, a на црвениот тепих на премиерата на филмот, таа дефинира што значи гламур.

44-годишната актерка изгледаше волшебно во креација од Ралф и Русо.

Анџелина Џоли Анџелина Џоли Анџелина Џоли Анџелина Џоли Анџелина Џоли

Заедно со четири од шесте деца, Џоли радосно се смешкаше пред објективите на фоторепортерите. Захара носеше волуменозен фустан, додека 13-годишната Шајло и 11-годишните близнаци Вивиен и Нокс беа облечени во порелаксирани црно-бели комбинации.

Анџелина Џоли Анџелина Џоли Анџелина Џоли Анџелина Џоли Анџелина Џоли Анџелина Џоли Анџелина Џоли Анџелина Џоли Анџелина Џоли Анџелина Џоли Анџелина Џоли Анџелина Џоли Анџелина Џоли Анџелина Џоли

На свеченоста во британската метропола, Анџелина позираше и со Ел Фенинг, која ја има улогата на Аурора во дизниевиот хит.

Анџелина Џоли Анџелина Џоли Анџелина Џоли Анџелина Џоли Анџелина Џоли Анџелина Џоли Анџелина Џоли Анџелина Џоли

Анкета

Анкета
Дали редовно си правите самопреглед на дојките?
  • 76%
  • 24%
Се испраќа...

(Вкупно: 18662 гласа)

Цитат

Не патуваме за да избегаме од животот, туку за животот да не ни избега нам.

Анонимен

Виц

Мажите со брада во 1819 година:

- Ќе ја убијам оваа мечка со голи раце!!!

Мажите со брада во 2019 година:

- Органски ли е овој крем за раце?