ВИДЕО: Софија Вергара во сребрен фустан, зборува на хелиум во шоуто на Џими Фелон
Почетна » Новости » Шоу-бизнис » ВИДЕО: Софија Вергара во сребрен фустан, зборува на хелиум во шоуто на Џими Фелон

ВИДЕО: Софија Вергара во сребрен фустан, зборува на хелиум во шоуто на Џими Фелон

Софија Вергара беше гостинка во шоуто на Џими Фелон. Во рамките на забавниот дел од „The Tonight Show“, 44-годишната актерка учествуваше во една од смислените игри на познатиот водител.

Како обожавател на нејзиниот глас, Фелон ја натера привлечната Колумбијка да зборува на хелиум. Резултатот ќе ве насмее, исто како што ја насмеа и целата публика.

ВИДЕО:

Вергара носи фустан од дизајнерот Ролан Муре и обувки од Шарлот Олимпија.

Софија Вергара Софија Вергара Софија Вергара Софија Вергара Софија Вергара Софија Вергара

Анкета

Анкета
Дали редовно си правите самопреглед на дојките?
  • 77%
  • 23%
Се испраќа...

(Вкупно: 18222 гласа)

Цитат

Не патуваме за да избегаме од животот, туку за животот да не ни избега нам.

Анонимен

Виц

Мажите со брада во 1819 година:

- Ќе ја убијам оваа мечка со голи раце!!!

Мажите со брада во 2019 година:

- Органски ли е овој крем за раце?