ВИДЕО: Софија Вергара во сребрен фустан, зборува на хелиум во шоуто на Џими Фелон
Почетна » Новости » Шоу-бизнис » ВИДЕО: Софија Вергара во сребрен фустан, зборува на хелиум во шоуто на Џими Фелон

ВИДЕО: Софија Вергара во сребрен фустан, зборува на хелиум во шоуто на Џими Фелон

Софија Вергара беше гостинка во шоуто на Џими Фелон. Во рамките на забавниот дел од „The Tonight Show“, 44-годишната актерка учествуваше во една од смислените игри на познатиот водител.

Како обожавател на нејзиниот глас, Фелон ја натера привлечната Колумбијка да зборува на хелиум. Резултатот ќе ве насмее, исто како што ја насмеа и целата публика.

ВИДЕО:

Вергара носи фустан од дизајнерот Ролан Муре и обувки од Шарлот Олимпија.

Софија Вергара Софија Вергара Софија Вергара Софија Вергара Софија Вергара Софија Вергара

Анкета

Анкета
Дали го вакцинирате вашето дете?
  • 68%
  • 14%
  • 18%
Се испраќа...

(Вкупно: 5717 гласа)

Цитат

Вистински пријател е оној кој ја гледа тагата во твоите очи, додека сите останати веруваат во насмевката на твоето лице.

Анонимен

Виц

Како се нарекува маж кој одбива да користи презерватив?

- Татко.