Блејк Лајвли во асиметрична креација покрај сопругот Рајан Рејнолдс на филмски настан
Почетна » Новости » Шоу-бизнис » Блејк Лајвли во асиметрична креација покрај сопругот Рајан Рејнолдс на филмски настан

Блејк Лајвли во асиметрична креација покрај сопругот Рајан Рејнолдс на филмски настан

Блејк Лајвли и Рајан Рејнолдс беа домаќини на филмска вечер посветена на нивната добра пријателка Емили Блант. Славниот пар организираше специјално прикажување на „Mary Poppins Returns“, филмот за Мери Попинс во кој главната улога ја има токму Емили.

Лајвли носеше необичен сако-фустан од Monse и чевли од нејзиниот омилен дизајнер Кристијан Лобутин.

Блејк Лајвли и Рајан Рејнолдс Блејк Лајвли и Рајан Рејнолдс Блејк Лајвли и Рајан Рејнолдс Блејк Лајвли и Рајан Рејнолдс Блејк Лајвли и Рајан Рејнолдс Блејк Лајвли и Рајан Рејнолдс Блејк Лајвли и Рајан Рејнолдс Блејк Лајвли и Рајан Рејнолдс Блејк Лајвли и Рајан Рејнолдс Блејк Лајвли и Рајан Рејнолдс Блејк Лајвли и Рајан Рејнолдс Блејк Лајвли и Рајан Рејнолдс Блејк Лајвли и Рајан Рејнолдс Блејк Лајвли и Рајан Рејнолдс

Анкета

Анкета
Дали го вакцинирате вашето дете?
  • 69%
  • 13%
  • 17%
Се испраќа...

(Вкупно: 8509 гласа)

Цитат

Вистински пријател е оној кој ја гледа тагата во твоите очи, додека сите останати веруваат во насмевката на твоето лице.

Анонимен

Виц

Како се нарекува маж кој одбива да користи презерватив?

- Татко.