Блејк Лајвли во асиметрична креација покрај сопругот Рајан Рејнолдс на филмски настан
Почетна » Новости » Шоу-бизнис » Блејк Лајвли во асиметрична креација покрај сопругот Рајан Рејнолдс на филмски настан

Блејк Лајвли во асиметрична креација покрај сопругот Рајан Рејнолдс на филмски настан

Блејк Лајвли и Рајан Рејнолдс беа домаќини на филмска вечер посветена на нивната добра пријателка Емили Блант. Славниот пар организираше специјално прикажување на „Mary Poppins Returns“, филмот за Мери Попинс во кој главната улога ја има токму Емили.

Лајвли носеше необичен сако-фустан од Monse и чевли од нејзиниот омилен дизајнер Кристијан Лобутин.

Блејк Лајвли и Рајан Рејнолдс Блејк Лајвли и Рајан Рејнолдс Блејк Лајвли и Рајан Рејнолдс Блејк Лајвли и Рајан Рејнолдс Блејк Лајвли и Рајан Рејнолдс Блејк Лајвли и Рајан Рејнолдс Блејк Лајвли и Рајан Рејнолдс Блејк Лајвли и Рајан Рејнолдс Блејк Лајвли и Рајан Рејнолдс Блејк Лајвли и Рајан Рејнолдс Блејк Лајвли и Рајан Рејнолдс Блејк Лајвли и Рајан Рејнолдс Блејк Лајвли и Рајан Рејнолдс Блејк Лајвли и Рајан Рејнолдс

Анкета

Анкета
Дали редовно си правите самопреглед на дојките?
  • 26%
  • 74%
Се испраќа...

(Вкупно: 4015 гласа)

Цитат

Не патуваме за да избегаме од животот, туку за животот да не ни избега нам.

Анонимен

Виц

Мажите со брада во 1819 година:

- Ќе ја убијам оваа мечка со голи раце!!!

Мажите со брада во 2019 година:

- Органски ли е овој крем за раце?