ФОТО/ВИДЕО: На Џиџи Хадид ѝ се лизна сандалата од нога на пистата, продолжи да дефилира со една
Почетна » Новости » Мода » ФОТО/ВИДЕО: На Џиџи Хадид ѝ се лизна сандалата од нога на пистата, продолжи да дефилира со една

ФОТО/ВИДЕО: На Џиџи Хадид ѝ се лизна сандалата од нога на пистата, продолжи да дефилира со една

Џиџи Хадид со право е еден од најбараните и најплатените модели во изминатиов период. 22-годишната манекенка уште еднаш покажа дека е вистински професионалец и дека владее со модните писти.

На ревијата на Anna Sui во Њујорк, само што излезе на пистата, на Хадид ѝ се лизна и ѝ падна сандалата, но таа смирено и снаодливо продолжи да дефилира на прсти.

Хадид Хадид Хадид Хадид Хадид

ВИДЕО:

За последниот круг, на Џиџи ѝ помогна нејзината сестра Бела.

Хадид Хадид

Анкета

Анкета
Каков е вашиот став за новото име Република Северна Македонија?
  • 26%
  • 74%
Се испраќа...

(Вкупно: 8790 гласа)

Цитат

Понекогаш твојата среќа е изворот на твојата насмевка, но понекогаш насмевката може да биде изворот на твојата среќа.

Тик Нјат Хан

Виц

Кога жена вели дека нема што да облече, тоа значи дека нема НОВИ алишта.

Кога маж вели дека нема што да облече, тоа значи дека нема ЧИСТИ алишта.