Меланија Трамп во сино палто за средбата со Претседателот и Првата дама на Турција во Белата куќа
Почетна » Новости » Мода » Меланија Трамп во сино палто за средбата со Претседателот и Првата дама на Турција во Белата куќа

Меланија Трамп во сино палто за средбата со Претседателот и Првата дама на Турција во Белата куќа

Доналд и Меланија Трамп одржаа официјална средба со турскиот претседател Реџеп Ердоган и неговата сопруга Емине.

73-годишниот Претседател и 49-годишната Прва дама на САД ги примија 65-годишниот Претседател и 64-годишната Прва дама на Турција во Белата куќа.

Меланија беше облечена во светлосино палто од брендот Altuzarra и црни салонки од Кристијан Лобутин додека Емине носеше светла комбинација со палто без ракави.

Доналд и Меланија Трамп со Реџеп и Емине Ердоган Доналд и Меланија Трамп со Реџеп и Емине Ердоган Доналд и Меланија Трамп со Реџеп и Емине Ердоган Доналд и Меланија Трамп со Реџеп и Емине Ердоган Доналд и Меланија Трамп со Реџеп и Емине Ердоган Доналд и Меланија Трамп со Реџеп и Емине Ердоган Доналд и Меланија Трамп со Реџеп и Емине Ердоган Доналд и Меланија Трамп со Реџеп и Емине Ердоган Доналд и Меланија Трамп со Реџеп и Емине Ердоган Доналд и Меланија Трамп со Реџеп и Емине Ердоган Доналд и Меланија Трамп со Реџеп и Емине Ердоган Доналд и Меланија Трамп со Реџеп и Емине Ердоган Доналд и Меланија Трамп со Реџеп и Емине Ердоган Доналд и Меланија Трамп со Реџеп и Емине Ердоган Доналд и Меланија Трамп со Реџеп и Емине Ердоган Доналд и Меланија Трамп со Реџеп и Емине Ердоган Доналд и Меланија Трамп со Реџеп и Емине Ердоган Доналд и Меланија Трамп со Реџеп и Емине Ердоган Доналд и Меланија Трамп со Реџеп и Емине Ердоган Доналд и Меланија Трамп со Реџеп и Емине Ердоган Доналд и Меланија Трамп со Реџеп и Емине Ердоган Доналд и Меланија Трамп со Реџеп и Емине Ердоган Доналд и Меланија Трамп со Реџеп и Емине Ердоган

Анкета

Анкета
Дали редовно си правите самопреглед на дојките?
  • 73%
  • 27%
Се испраќа...

(Вкупно: 19682 гласа)

Цитат

Не патуваме за да избегаме од животот, туку за животот да не ни избега нам.

Анонимен

Виц

Мажите со брада во 1819 година:

- Ќе ја убијам оваа мечка со голи раце!!!

Мажите со брада во 2019 година:

- Органски ли е овој крем за раце?