Животни стории | Новости | 37
Почетна » Новости » Животни стории

Животни стории

Не знаела дека е бремена и се породила во бањата
Џоди Кена и Елизабет

На 2. ноември Џоди Кена излегла порано од работа поради болки во стомакот и кога пристигнала дома веднаш....

Мајчинска прегратка врати во живот новороденче
Кејт и Џејми

Мајчинската прегратка и љубов се незаменливи за секое новороденче, но за малиот Џејми прегратката...

   
Страница 37 од 37

Анкета

Анкета
Дали го вакцинирате вашето дете?
  • 70%
  • 13%
  • 17%
Се испраќа...

(Вкупно: 8594 гласа)

Цитат

Вистински пријател е оној кој ја гледа тагата во твоите очи, додека сите останати веруваат во насмевката на твоето лице.

Анонимен

Виц

Како се нарекува маж кој одбива да користи презерватив?

- Татко.