Слатките кавги на сестрите и браќата во хумористично видео
Почетна » Забава » Видео » Слатките кавги на сестрите и браќата во хумористично видео

Слатките кавги на сестрите и браќата во хумористично видео

Блогерката Естер Андерсон се потруди да долови за какви ситници секојдневно се расправаат браќата и сестрите додека се мали.

Кој ќе седи на столицата, чиј омилен цртан филм ќе се гледа на телевизорот, чие е местото на креветот, кој ќе го добие поголемото делче од чоколадото.... погледнете го видеото во кое несомнено ќе се пронајдете доколку имате брат или сестра:

Анкета

Анкета
Каде ќе одите/бевте на одмор ова лето?
  • 25%
  • 6%
  • 5%
  • 6%
  • 3%
  • 3%
  • 11%
  • 12%
  • 27%
Се испраќа...

(Вкупно: 5997 гласа)

Цитат

Не патуваме за да избегаме од животот, туку за животот да не ни избега нам.

Анонимен

Виц

Мажите со брада во 1819 година:

- Ќе ја убијам оваа мечка со голи раце!!!

Мажите со брада во 2019 година:

- Органски ли е овој крем за раце?