Забава
Почетна » Забава

Забава

ВИДЕО: Мајка го прикажува секојдневието со тројка
мајка со деца

Да се грижиш за три мали деца истовремено потребни се многу трпение, љубов и вештини...

Скапоцен момент: 90-годишна жена го запознава 18-тото правнуче крстено по нејзиниот сопруг
Бети

Погледнете видео од моментот кога 90-годишна жена ќе го запознае 18-тото правнуче.

 
Преслатко: Родители ја снимија ќеркичката како на 2 месеци вели „Те сакам“
Хејсли

Бебе на само 2 месеци двапати им вели на родителите „I love you“. Погледнете го слаткото видео.

 
Горд вујко: Брат дознава дека бебето на сестра му го носи неговото име, неговата реакција е бесценета
Ентони

Маж на првата средба со новородениот внук открива дека тој го носи неговото име. Погледнете ја реакцијата.

 
Емотивно: Девојче се враќа дома од болница по 40 дена борба за живот
Анина

Погледнете видео во кое девојче се враќа од болница и го изненадува семејството по 40 дена борба за својот живот.

 
Мала глумица: Преслатко 11-месечно девојче се преправа дека плаче секојпат кога некој ќе му каже „Не“
Ајрис

11-месечно бебе се преправа дека плаче секојпат кога татко му ќе му каже „Не“. Погледнете видео.

 
„Те сакам, тато“: Момче плаче од среќа кога татко му ќе ја запроси мајка му пред целото семејство
момче

Искрено момче од срце се радува кога татко му ќе клекне на колено пред целото семејство...

 
Најсреќните денови во 2022 година според хороскопот за секој знак
Знаци од хороскоп

Во кои денови ѕвездите ќе ви бидат најнаклонети? Еве кога ќе се радувате на најубави љубовни моменти и најголеми...

 
Вистинска радост: Дедо Мраз изненади 2-годишно болно момче појавувајќи се под прозорецот од болницата
Кејд

Болно момче кое се лекуваше во болница за време на божиќните празници доби изненадување од Дедо Мраз.

 
Спектакуларни огномети: Еве како Белград, Париз, Лондон и други градови низ светот ја дочекаа 2022
огномет

Спектакуларни огномети насекаде низ светот го одбележаа доаѓањето на новата година...

   
Страница 1 од 102

Анкета

Анкета
Каде ќе го прославите доаѓањето на 2022 година?
  • 6%
  • 13%
  • 56%
  • 5%
  • 2%
  • 18%
Се испраќа...

(Вкупно: 2447 гласа)

Цитат

Ако гледате што имате во животот, секогаш ќе имате повеќе. Ако гледате што немате во животот, никогаш нема да имате доволно.

Опра

Виц

На интервју за работа во државно...

Директорот: Госпоѓице, зошто би сакале да работите токму во ова претпријатие?

Кандидатката: Татоооо, те молам доста со глупави прашања.