Забава
Почетна » Забава

Забава

ВИДЕО: Момче ѝ подготвува предлог за брак на саканата „пред очи“ додека таа игра во виртуелна реалност
Џордан Флом

Погледнете видео во кое момче ѝ подготвува предлог за брак на саканата „пред очи“ додека таа игра во виртуелна реалност.

Месечен хороскоп – МАРТ, 2021
Месечен хороскоп – март, 2021

Март ќе ни донесе стабилизирачка енергија и моменти на спокојство. Ќе чувствуваме...

 
ВИДЕО: Момче блика од среќа додека оди со нова протетичка нога по ампутацијата
Картер

Видео од слатко момче, кое е пресреќно што оди со нова протетичка нога откако неговата била ампутирана...

 
„Секоја жена заслужува ваква реакција“: Моментот кога маж дознава дека ќе стане татко
Маж

Соопштувањето на вест за бременост секогаш резултира со незаборавни реакции...

 
Ќе ве разнежи: Реакцијата на куче кога првпат ќе го сретне сопственикот по хоспитализацијата со КОВИД-19
Куче

Погледнете видео во кое куче се обединува со сопственикот по хоспитализацијата поради КОВИД-19.

 
ВИДЕО: Радосната реакција на инженер од НАСА кога ќе види дека роверот „Perseverance“ безбедно се спуштил на Марс
Алехандро Мигел Сан Мартин

Инженер од НАСА плаче од среќа кога ќе види дека роверот „Perseverance“ безбедно слетал на Марс.

 
ВИДЕО: Емотивната реакција на маж кој слуша музика за првпат од 7-годишна возраст со помош на имплант
Маж

Видео од маж, кој слуша музика за првпат по децении, нема да ве остави рамнодушни.

 
Неизмерна среќа: Мало девојче трча во прегратката на татко си по 7-месечна разделба
Татко и девојче

Видео од мало девојче, кое неизмерно се радува кога ќе го здогледа својот татко-војник и трча во неговата...

 
Преслатко: Татко со букет рози ги кани трите ќеркички на состанок за Денот на вљубените
Татко и ќерки

Грижлив татко ги израдува своите три ќеркички со тоа што им приреди изненадување на Св. Валентин...

 
Кинески хороскоп 2021: Што ќе ви донесе Годината на Волот?
Годината на Металниот Вол

Влеговме во Годината на Металниот Вол. Дознајте што ве очекува во новата година според...

   
Страница 1 од 94

Анкета

Анкета
Кога би можеле да изберете со која вакцина за заштита од КОВИД-19 да се вакцинирате, дали тоа би влијаело на вашата одлука за имунизација?
  • 31%
  • 11%
  • 57%
Се испраќа...

(Вкупно: 1762 гласа)

Цитат

Животот секогаш ти нуди втора шанса. Таа се нарекува УТРЕ.

Дилан Томас

Виц

Женскиот проблем „немам што да облечам“ е во изумирање во време на пандемија.

Сега се појави „имам што да облечам, но нема каде да го носам“.