Esquire со фотографии докажува дека Мила Кунис е најсекси жена за 2012
Почетна » Новости » Шоу-бизнис » Esquire со фотографии докажува дека Мила Кунис е најсекси жена за 2012

Esquire со фотографии докажува дека Мила Кунис е најсекси жена за 2012

Мила Кунис е прогласена за Најсекси жена за 2012 од машкото списание „Esquire“. 29-годишната филмска ѕвезда ја наследи Ријана којашто ја доби посакуваната титула минатата година.

За да докажат дека направиле правилен избор, уредниците на списанието направија жешка фотосесија и интервју со Мила. На насловната страница, холивудската убавица позира топлес, додека на останатите фотографии може да ја видиме во сексапилна долна облека и покриена само со чаршаф.

Мила Кунис Мила Кунис

За смислата за хумор: „Мислам дека наидов на некои смешни улоги, но не сум хумористична. Само знам како да кажам шега. Има луѓе кои природно имаат смисла за хумор и постојано кажуваат смешни нешта и има луѓе кои знаат како да кажат шега. Тоа е научена способност.“

Мила Кунис Мила Кунис

За папараците: „Дали е тешко да одам да пазарувам намирници? Не можам да излезам без да бидам фотографирана. Во ред сум само ако излезам пред 6 наутро. Ако излезам рано, пред да стигнат тие, тогаш сум ОК... Тие не сакаат ништо друго освен да направиш сообраќајна несреќа за да имаат фотографија.“

Мила Кунис Мила Кунис Мила Кунис

Погледнете видео од снимањето на фотосесијата:

Анкета

Анкета
Каде планирате да одите на одмор летово?
  • 41%
  • 14%
  • 25%
  • 21%
Се испраќа...

(Вкупно: 9566 гласа)

Цитат

Некои од најдобрите спомени се создадени во апостолки.

Кели Елмор

Виц

Крем со колкав фактор?

- Со 20.

Доволно ќе ви е?

- Ако згрешам, нека изгорам.