ВИДЕО: Спотот на Лана Дел Реј за „Chemtrails Over The Country Club“
Почетна » Новости » Музика » ВИДЕО: Спотот на Лана Дел Реј за „Chemtrails Over The Country Club“

ВИДЕО: Спотот на Лана Дел Реј за „Chemtrails Over The Country Club“

Лана Дел Реј објави необичен видеозапис за новата песна „Chemtrails Over The Country Club“.

Спотот започнува во ретро стил, што е типично за популарната пејачка, но потоа Лана доживува „луда“ трансформација.

„Chemtrails Over The Country Club“ е дел од истоимениот албум на 35-годишната музичарка.

Анкета

Анкета
Каков е вашиот став за вакцина против КОВИД-19?
  • 16%
  • 21%
  • 64%
Се испраќа...

(Вкупно: 10486 гласа)

Цитат

Некои од најдобрите спомени се создадени во апостолки.

Кели Елмор

Виц

Крем со колкав фактор?

- Со 20.

Доволно ќе ви е?

- Ако згрешам, нека изгорам.