Ќе ве насмеат: Еве зошто не треба да ги оставате децата сами ниту за момент
Почетна » Новости » Занимливости » Ќе ве насмеат: Еве зошто не треба да ги оставате децата сами ниту за момент

Ќе ве насмеат: Еве зошто не треба да ги оставате децата сами ниту за момент

Родители споделуваат фотографии на кои е овековечен хаосот во кој ги нашле своите мали деца, откако ги оставиле неколку минутки без надзор од возрасна личност.

Фотографиите несомнено ќе ви измамат насмевка, а можеби и ќе ве мотивираат да споделите некој ваш сличен семеен момент:

Деца Деца Деца Деца Деца Деца Деца Деца Деца Деца Деца Деца Деца Деца Деца Деца Деца Деца Деца Деца Деца Деца Деца

Анкета

Анкета
Кога би можеле да изберете со која вакцина за заштита од КОВИД-19 да се вакцинирате, дали тоа би влијаело на вашата одлука за имунизација?
  • 31%
  • 11%
  • 57%
Се испраќа...

(Вкупно: 1761 гласа)

Цитат

Животот секогаш ти нуди втора шанса. Таа се нарекува УТРЕ.

Дилан Томас

Виц

Женскиот проблем „немам што да облечам“ е во изумирање во време на пандемија.

Сега се појави „имам што да облечам, но нема каде да го носам“.