Јуда | Соновник
Соновник

Јуда

Треба повеќе да им верувате на луѓето и да научите да ги прифаќате нивните совети.

Ако вие сте Јуда

Ќе бидете предадени од ваша блиска личност.

Ако разговарате со Јуда

Ќе ја изгубите довербата во блиска личност.

Анкета

Анкета
Каде планирате да одите на одмор летово?
  • 41%
  • 14%
  • 26%
  • 19%
Се испраќа...

(Вкупно: 6427 гласа)

Цитат

Некои од најдобрите спомени се создадени во апостолки.

Кели Елмор

Виц

Крем со колкав фактор?

- Со 20.

Доволно ќе ви е?

- Ако згрешам, нека изгорам.