Магистер | Соновник
Почетна » Забава » Соновник » Магистер
Соновник

Магистер

Ако сакате да успеете во животот, мора да контактирате со што повеќе луѓе.

Ако вие сте магистер

Луѓето ќе започнат да ви се доверуваат.

Анкета

Анкета
Каде планирате да одите на одмор летово?
  • 41%
  • 14%
  • 26%
  • 20%
Се испраќа...

(Вкупно: 6288 гласа)

Цитат

Некои од најдобрите спомени се создадени во апостолки.

Кели Елмор

Виц

Крем со колкав фактор?

- Со 20.

Доволно ќе ви е?

- Ако згрешам, нека изгорам.