Каролина Гочева блесна на синоќешниот концерт, го објави портретот кој сопругот ѝ го наслика за новиот албум
Почетна » Новости » Шоу-бизнис » Каролина Гочева блесна на синоќешниот концерт, го објави портретот кој сопругот ѝ го наслика за новиот албум

Каролина Гочева блесна на синоќешниот концерт, го објави портретот кој сопругот ѝ го наслика за новиот албум

Каролина Гочева синоќа ги започна низата концерти кои деновиве ќе се одржуваат во Македонската опера и балет.

37-годишната пејачка блескаше во долга тоалета на вчерашното музичко шоу на кое ја освоуваше публиката со фантастичниот глас. Зад стајлингот на Каролина стои Цаци Пакоска.

Каролина Каролина Каролина Каролина Каролина Каролина Каролина Каролина Каролина Каролина

Фотографии: Stefan Rajhl

Музичката ѕвезда објави и како ќе изгледа омотот на нејзиниот нов албум „Извор“. Станува збор за портрет од самата Каролина, насликан од нејзиниот сопруг Михаил Корубин.

Анкета

Анкета
Дали го вакцинирате вашето дете?
  • 69%
  • 13%
  • 18%
Се испраќа...

(Вкупно: 7139 гласа)

Цитат

Вистински пријател е оној кој ја гледа тагата во твоите очи, додека сите останати веруваат во насмевката на твоето лице.

Анонимен

Виц

Како се нарекува маж кој одбива да користи презерватив?

- Татко.