„Lucky days” во НЕПТУН од 14-18 март – Најголеми попусти на целиот асортиман!
Почетна » Новости » Занимливости » „Lucky days” во НЕПТУН од 14-18 март – Најголеми попусти на целиот асортиман!

„Lucky days” во НЕПТУН од 14-18 март – Најголеми попусти на целиот асортиман!

Нептун

Нептун е најголемата малопродажна и дистрибутивна мрежа во Македонија на производи од бела техника, апарати за домаќинство, телевизори, компјутери, лаптопи, телефони, производи за нега и убавина, апарати за ладење и греење. Нептун 20 години е присутна на македонскиот пазар и е застапена со 25 продажни салони во 21 град во Македонија. Со брендови во своето портфолио како Беко, LG, Samsung, Sony, Apple,Philips, Bosch, Asus, Huawei, Hitachi, Fuegoи многу други, Нептун долго време е апсолутен лидер на пазарот во државава.

Компанијата е дел од бизнис кој постојано се менува каде секојдневно има некој технолошки новитет или некој понапреден модел. Сето тоа се причини поради кои Компанијата постојано го следи наметнатото брзо темпо и е во чекор со потребите на клиентите да ги имаат најновите парчиња технологија во исто време со европските пазари.

Дополнително, за најдобро можно купувачко искуство, Нептун нуди и широка палета на услуги на своите клиенти како лојална програма, инстант кредити, дополнителни гаранции, разни типови на достава, онлајн продажба и најновиот продукт кобрендирана кредитнаи кешбек happy картичка. Со ова, потрошувачите во Нептун добиваат најдобро можно купувачко искуство преку одбрана селекција на производи со докажан квалитет и услуги кои што креираат дополнителна вредност.

Во периодот од 14-18 мартво Нептун има голема акција „Lucky days” со најголеми попусти на целиот асортиман и шопинг до 48 рати со happy кредитот!

Овој „Lucky days” Нептун на потрошувачите им овозможува:

  • НАЈГОЛЕМИ ПОПУСТИ на целиот асортиман
  • Шопинг до 48 рати со haPPy инстант кредитот
  • Кешбек од 2,4% при купување со кобрендираната haPPy MasterCARD
  • За секоја кумулативна купопродажба во вкупна вредност од 30.000 денари седобива ваучер од 900 денари за идни купувања.

Целокупната понуда за “Lucky Days”, може да се разгледа на https://www.neptun.mk/

Комерцијален текст

Анкета

Анкета
Дали го вакцинирате вашето дете?
  • 69%
  • 13%
  • 18%
Се испраќа...

(Вкупно: 6999 гласа)

Цитат

Вистински пријател е оној кој ја гледа тагата во твоите очи, додека сите останати веруваат во насмевката на твоето лице.

Анонимен

Виц

Како се нарекува маж кој одбива да користи презерватив?

- Татко.