Почетна » Забава

Забава

Вроден талент: 4-годишно девојче со прекрасен глас ја пее „Part of Your World“ од „Малата сирена“
Оливија

Преслатко девојче ќе ве одушеви со талентот за пеење.

Заразно смеење: Моментот кога две жени дознаваат дека ќе станат баби
Жени

Видео од жени, кои врескаат од среќа кога ќе дознаат дека ќе станат баби, ќе ве насмее.

 
Кинески хороскоп 2023: Што ќе ви донесе Годината на Зајакот?
Годината на Металниот Вол

Влеговме во Годината на Водниот Зајак. Дознајте што ве очекува во новата година според кинескиот хороскоп.

 
Искрена радост: Моментот кога девојче со алопеција ќе добие нова перика
Џиана

Фризерката Тифани исполнува многу желби и мами насмевки кај бројни жени и девојчиња кои имаат проблеми...

 
ВИДЕО: Слепо девојче совршено ја пее „Easy On Me“ од Адел додека го чита текстот со Брајова азбука
Седаја

Слепо девојче освојува на Instagram со прекрасниот глас и изведбата на „Easy On Me“од Адел.

 
ВИДЕО: Преслатко девојче го украде целото внимание на прес-конференцијата на таткото
Ник Сиријани

Мало девојче го украде целото внимание на прес-конференцијата на татко си. Погледнете.

 
Месечен хороскоп – ФЕВРУАРИ, 2023
Месечен хороскоп – февруари, 2023

Месечен хороскоп за февруари, 2023г.

 
Откривањето на полот на бебето тргна во погрешна насока: Мајката по грешка ја обои идната сестричка во розово
Забава

Видео од откривање на полот на бебето стана вирален хит откако мајката ненамерно ја „обои“ малата ќеркичка во розова боја.

 
ВИДЕО: Емотивниот момент кога тинејџер за првпат јасно слуша со помош на помагало
Тинејџер

Погледнете го емотивниот момент кога тинејџер за првпат јасно ќе слушне гласови со помош на помагало.

 
Специјална врска: Дедо научи да слика во пензија, сега го учи и малиот внук
Дедо

Слатко виде од дедо кој го учи внучето да слика ќе ви го растопи срцето.

   
Страница 6 од 119

Анкета

Анкета
Каде на летен одмор годинава?
  • 10%
  • 41%
  • 17%
  • 32%
Се испраќа...

(Вкупно: 3456 гласа)

Цитат

ПЕЈ како никој да не те слуша, ЉУБИ како никогаш да не си бил повреден, ТАНЦУВАЈ како никој да не те гледа и ЖИВЕЈ како на Земјата да е рај.

Непознат автор

Виц

Разговараат сопруг и сопруга:

Тој: Пак ми ја имаш „исчистено“ сметката.

Таа: Па да, затоа што те сакам.

Тој: Каква врска имаат парите со љубовта?

Таа: Знаеш како велат - Чиста сметка, долга љубов.