Забава | 6
Почетна » Забава

Забава

Месечен хороскоп – ДЕКЕМВРИ, 2020
Месечен хороскоп – декември, 2020

Месечен хороскоп за декември, 2020г.

Неодоливо: Слатко момче доби кученце за роденденот, првата средба ќе ве расположи
Дете

Првата средба на детенце со неговиот нов најдобар пријател веднаш ќе ве расположи.

 
Специјалниот гостин за Божиќ: Празнична реклама која ќе ви побуди емоции
Дете

Празничната реклама на „SuperValu“ ќе ви побуди емоции...

 
Празничната реклама на McDonald’s допира до срцата на родителите
Реклама

Новата реклама на McDonald’s UK ги освои родителите. Во краткото видео, мајка се обидува да го разбуди...

 
Празнично разубавување на домот: Еве како да си направите елка на ѕид од гранки од дрво
Елка

Некои луѓе немаат доволно простор во своите домови за да постават голема елка, па одлучуваат...

 
Надеж во време на пандемија: Празничната реклама на Amazon ќе ве освои
Балерина

Amazon ја стартува сезоната на празничните реклами со емотивна приказна за балерина.

 
Радост и солзи: Дедо за 80-тиот роденден го доби автомобилот за кој отсекогаш сонувал
дедо

Соништата се остваруваат, а ова видео ќе ви го докаже тоа...

 
„Јас имам бебе“: Грижливо братче ја тапка новородената сестричка за да подригне
Брат и сестра

Видео од грижливо братче, кое нежно ја тапка новородената сестичка по грпчето за...

 
Месечен хороскоп – НОЕМВРИ, 2020
Месечен хороскоп – ноември, 2020

Месечен хороскоп за ноември, 2020г.

 
Остварување на желба: Неизмерна радост на жена кога од ќерка си ќе добие лулашка на Денот на мајката
Жена

Жена од Шпанија доби мало, но доста значајно изненадување за Денот на мајката. Нејзината ќерка...

   
Страница 6 од 95

Анкета

Анкета
Кога би можеле да изберете со која вакцина за заштита од КОВИД-19 да се вакцинирате, дали тоа би влијаело на вашата одлука за имунизација?
  • 36%
  • 11%
  • 53%
Се испраќа...

(Вкупно: 6659 гласа)

Цитат

Животот секогаш ти нуди втора шанса. Таа се нарекува УТРЕ.

Дилан Томас

Виц

Женскиот проблем „немам што да облечам“ е во изумирање во време на пандемија.

Сега се појави „имам што да облечам, но нема каде да го носам“.