Промо | Новости
Почетна » Новости » Промо

Промо

Филип Морис ТКП денеска го лансираше IQOS во земјава
IQOS

Иновативниот уред IQOS (ајкос) кој направи револуција во тутунската индустрија од денеска е во продажба во Македонија...

EUCERIN DermatoCLEAN [HYALURON] производи
Eucerin

Новите производи Eucerin DermatoCLEAN [HYALURON] не само што нежно го чистат лицето, ја смируваат и ја хидрираат...

 
Forza во борба со КОВИД-19 преку различни иницијативи за помош на општеството
Forza

Донација за Министерството за здравство и отпишување на казните за кредити се дел од начините на Forza...

 
Beauty рутина во 10 чекори на корејски начин
Производи за разубавување

Дали сте слушнале за корејска рутина за нега на лице, која е сѐ популарна и кај нас и зазема сѐ...

 
VirusRadar – мобилна апликација за следење на изложеноста на Ковид-19 – имплементирана во Унгарија како донација од Некстсенс
VirusRadar

Како придонес на Некстсенс во борбата против глобалната закана од Ковид-19 денес во Унгарија...

 
Во сезоната на алергии: Со Снизтоп надминете ги симптомите на сезонска осетливост
мајка и ќерка - алергии

Алергијата е преосетливост на имунолошкиот систем, а алергиските реакции се јавуваат кога...

 
РЕХАУ оваа година ќе им овозможи дигитален саем на своите клиенти
РЕХАУ

РЕХАУ наскоро на своите клиенти ќе им овозможи виртуелен саем, со цел да ги покаже најновите иновации во делот на прозорските решенија.

 
Старите обичаи се враќаат во мода – испорака на млеко и млечни производи на вашиот праг
Лакталис

Сте слушнале ли за времето во кое локалните млекари доставувале млеко на прагот на домаќинствата...

 
Дали сте подготвени за дружење и пиење кафе на сајтот на Grand кафе?
Гранд кафе

Ако барате начин да се забавувате, да се дружите и да дознаете нешто ново, тогаш сè што треба е да се опуштите, удобно...

 
Физичката неактивност и стресот се најчест предизвикувач на болки во грбот и вкочанетост – Како да се справиме?
Уримил

Високото ниво на стрес и недостатокот на физичка активност се новиот предизвик со кој сите се соочуваме...

   
Страница 1 од 18

Анкета

Анкета
Сметате ли дека е добра мерката за задолжително носење на заштитна опрема на лицето (маска, шал)?
  • 62%
  • 38%
Се испраќа...

(Вкупно: 5492 гласа)

Цитат

Можеш да ги исечеш сите цвеќиња, но не можеш да ја спречиш пролетта да дојде.

Пабло Неруда

Виц

Се качувам на вага по завршувањето на карантинот.

Вагата покажува: „Ве молам почитувајте социјално дистанцирање. Качувајте се еден по еден!“