Почетна » Новости » Промо

Промо

Промотивен орочен депозит со камата однапред – Штедење во Стопанска банка АД – Скопје
Стопанска банка АД Скопје

Ако сте во дилема како да ги инвестирате своите слободни средства, искористете ја оваа одлична можност...

Philips Sonicare: Побели и поздрави заби за цел живот со Sonicare DiamondClean
Philips Sonicare

Сите знаеме дека оралната хигиена е исклучително важна за здравјето на нашите...

 
Фотоконкурс: Заедно за климатска акција! Потребна е твојата реакција!
Фотоконкурс

Сигурно веќе си слушнал за загубите и штетите со кои се соочени нашите заедници предизвикани од климатските...

 
Како најдобро да се разбере и зборува јазикот на задоволството?
Задоволство

Времето поминато во уживање и задоволство е добро потрошено време. Во свет каде сме соочени со постојан стрес...

 
Пивара Скопје го проширува портфолиото со производите на Campari Group
Campari Group

Како една од најважните стратешки определби до 2025-та година, Пивара Скопје продолжува да ја остварува...

 
Донаторска акција на компанијата Подравка со брендот Вегета
Вегета

Со 'Донираме и училишни кујни реновираме' му помагаме на средното угостителско училиште...

 
⋮IWConnect го проширува своето портфолио – ја презема Global Help Desk
IWConnec i Global Help Desk

⋮IWConnect е мултидисциплинарна ИТ компанија која има глобален простор на делување и е фокусирана на...

 
Денот на жената го славиме со dm и уживаме во попусти до -50% на одредени парфеми, шминки и подарок сетови
dm

Во март ѝ посакуваме добредојде на пролетта, на подобрата, понасмеана верзија од нас самите, но ги славиме...

 
„Макпетрол“: цената на природниот гас за март ќе биде за 11 проценти пониска
Макпетрол

Согласно договорот помеѓу „Макпетрол“ АД Скопје и „Гаспром експорт“, како и движењето на цената...

 
„Заедно за чисто Охридско езеро“ - Од секое купено Скопско издвојуваме по 1 денар за заштита на нашето природно богатство
Скопско

„Што ќе оставиме зад себе?“ е главното прашање и порака која СКОПСКО ја упатува во новиот ТВ спот за долгорочната...

   
Страница 1 од 73

Анкета

Анкета
Колку често купувате онлајн?
  • 39%
  • 27%
  • 18%
  • 16%
Се испраќа...

(Вкупно: 15054 гласа)

Цитат

ПЕЈ како никој да не те слуша, ЉУБИ како никогаш да не си бил повреден, ТАНЦУВАЈ како никој да не те гледа и ЖИВЕЈ како на Земјата да е рај.

Непознат автор

Виц

Разговараат сопруг и сопруга:

Тој: Пак ми ја имаш „исчистено“ сметката.

Таа: Па да, затоа што те сакам.

Тој: Каква врска имаат парите со љубовта?

Таа: Знаеш како велат - Чиста сметка, долга љубов.