Промо | Новости | 7
Почетна » Новости » Промо

Промо

Стоби со традиција од 11 години како успешен македонски бренд го закрои лозјето за Св. Трифун
Стоби винарија

Во присуство на пријателите од бизнис, политички претставници, дипломати како и личности од јавниот живот, се закрои лозјето...

Триглав Осигурување ја поддржа младинската лига на Кошаркарската федерација на РСМ
Триглав Осигурување и КФСМ соработка

Како долгогодишен поддржувач на националниот спорт, Триглав Осигурување ја обнови соработката со македонската кошаркарска...

 
На само еден ден пред Денот на вљубените не знаете што да подарите? НЕПТУН подготви за вас супер понуди за совршени подароци!
Нептун

На само еден ден пред Св. Валентин вие сѐ уште немате идеја за подарок за вашите љубени? Нептун Македонија...

 
ФОТО ВЕСТ: Граѓаните на општина Карпош беа изненадени со млечни производи пред домашниот праг
Алпско

Утрово, заедно со првите сончеви зраци, на праговите на неколку домови во општината Карпош се појавија...

 
„Денот се познава по утрото!“
Black’n’Easy

Не ретко сме ја чуле изреката „Денот се познава по утрото”! И тоа не е далеку од вистината! Кога...

 
Халкбанк во комплексот МИДА ја отвори втората ВИП корпоративна филијала
Халкбанк

Халкбанк, како кориснички ориентирана банка, ја отвори својата втора ВИП корпоративна филијала...

 
Неизречливо добро! Германски квалитет по супер цени!
Неизречливо добро - dm

Што ли се крие зад овој слоган што почнавме сѐ почесто да го гледаме низ дрогериите...

 
Подгответе се за шопинг: Од утре започнува Garage Sale во Рамстор Мол
Garage Sale Рамстор Мол

Дали сте спремни за голем и незаборевен шопинг? Од 05 до 11 февруари само во Рамстор Мол...

 
ВЕГЕТА НАТУР по рецепт на мајката природа
Вегета Натур

Широката палета на производи Вегета Натур нудат решение за секоја кулинарска авантура. Главниот јунак на оваа приказна секако е Вегета Натур...

 
Ново од Алпско: Кисело млеко и јогурт без лактоза
Алпско

Интолеранцијата на лактоза претставува сè поголем проблем на модерното време, па сè поголем број луѓе бараат алтернатива...

   
Страница 7 од 20

Анкета

Анкета
Каде планирате да одите на одмор летово?
  • 38%
  • 18%
  • 25%
  • 20%
Се испраќа...

(Вкупно: 3041 гласа)

Цитат

Можеш да ги исечеш сите цвеќиња, но не можеш да ја спречиш пролетта да дојде.

Пабло Неруда

Виц

Се качувам на вага по завршувањето на карантинот.

Вагата покажува: „Ве молам почитувајте социјално дистанцирање. Качувајте се еден по еден!“