Промо | Новости | 7
Почетна » Новости » Промо

Промо

100% природни зачини со слатка арома и сушени на чад од дабово дрво
Вегета монозачини

За прстофат возбуда, со прекрасна црвеникава боја и уште попрепознатлива арома, слатката пиперка набрзо го покори...

Интеграција на Охридска банка со Шпаркасе Банка Македонија: Собрание на акционери
Шпаркасе Банка

Собранието на акционери на Охридска банка АД Скопје и Собранието на акционери на Шпаркасе Банка Македонија...

 
Kviki gric - легенда што се грицка
Kviki gric

Го обележува животот на луѓето, го прави подобар, незаборавен е и сите го сакаат...

 
Купете време и искуство со Fant
Fant

Fant мешавините за подготовка на јадења ќе ви ги истакнат кулинарските вештини и ќе го скратат времето за подготовка на јадењата.

 
Европа го претстави брендот „1882“: Премиум чоколадо со врвни состојки!
Европа - Чоколадо 1882

Уште од почетокот на нејзиното постоење, фабриката за задоволства „Европа“ ги одбира...

 
Потрошувачки кредит од Халкбанк за здравствени работници со грејс период до 6 месеци и фиксна каматна стапка од 4% во првите две години
Халкбанк кредит

Халкбанк АД Скопје подготви специјален производ - Потрошувачки кредит за здравствени работници, кој е...

 
Какво кафе пие Сенидах?
Сенидах

Една од најпознатите пејачки во регионот, Сенидах, освен тоа што ужива во добрите работи секогаш...

 
Шпаркасе Банка Македонија добитник на наградите „Fastest Growing Corpоrate Bank North Macedonia 2020“ и „Fastest Growing Retail Bank North Macedonia 2020“
Шпаркасе банка

Врз основа на спроведено рангирање на банките во Република Северна Македонија од страна...

 
AVON лансираше нова бренд кампања: Watch Me Now!
Avon

AVON се менува. Глобалниот гигант за убавина има нова бренд кампања: Watch Me Now...

 
Претвори ги поените во гориво: Нова програма за лојалност од ЛУКОИЛ Македонија
ЛУКОИЛ Македонија

ЛУКОИЛ Македонија воведе нова програма за лојалност за физички лица наречена „ЛУКОИЛ КЛУБ“ преку која членовите...

   
Страница 7 од 30

Анкета

Анкета
Каков е вашиот став за вакцина против КОВИД-19?
  • 16%
  • 20%
  • 64%
Се испраќа...

(Вкупно: 10533 гласа)

Цитат

Некои од најдобрите спомени се создадени во апостолки.

Кели Елмор

Виц

Крем со колкав фактор?

- Со 20.

Доволно ќе ви е?

- Ако згрешам, нека изгорам.