ПроКредит Банка со нова, модерна и едноставна мобилна апликација
Почетна » Новости » Промо » ПроКредит Банка со нова, модерна и едноставна мобилна апликација

ПроКредит Банка со нова, модерна и едноставна мобилна апликација

Онлајн банкарството никогаш не било полесно!

Со новата мобилна апликација на ПроКредит Банка имате целосна контрола врз Вашата сметки, заштеди и картички. Истата Ви нуди можност да префрлате и повлекувате средства на Flex Save штедната сметка и тоа со само еден клик, 24/7 без дополнителни провизии и пенали.

Отсега можете за само неколку минути да плаќате комуналии, како и да вршите останати плаќања во земјата директно преку Вашиот смартфон.

ПроКредит Банка

Oваа апликација ги нуди следните поволности:

  • Преглед на состојба на сите Ваши сметки
  • Историја на сите трансакции
  • Блокада/деблокада на картичка
  • Промена на лимит за плаќања со Вашата картичка
  • Плаќања во земјата
  • Пренос и повлекување од Вашата онлјан штедна сметка – FlexSave
  • Креирање на листа за налогопримачи

ПроКредит мобилната апликација е достапна на App Store и Play Store!

Симнете ја и Вие и имајте банка во Вашиот телефон!

Комерцијален текст

Анкета

Анкета
Дали редовно си правите самопреглед на дојките?
  • 76%
  • 24%
Се испраќа...

(Вкупно: 18597 гласа)

Цитат

Не патуваме за да избегаме од животот, туку за животот да не ни избега нам.

Анонимен

Виц

Мажите со брада во 1819 година:

- Ќе ја убијам оваа мечка со голи раце!!!

Мажите со брада во 2019 година:

- Органски ли е овој крем за раце?