ВОДИЧ: Подгответе се за на плажа – лето 2014
Почетна » Убавина и мода » Тело » ВОДИЧ: Подгответе се за на плажа – лето 2014

ВОДИЧ: Подгответе се за на плажа – лето 2014

Подгответе се за на плажа
Плажа border

Анкета

Анкета
Сметате ли дека е добра мерката за задолжително носење на заштитна опрема на лицето (маска, шал)?
  • 63%
  • 37%
Се испраќа...

(Вкупно: 6018 гласа)

Цитат

Можеш да ги исечеш сите цвеќиња, но не можеш да ја спречиш пролетта да дојде.

Пабло Неруда

Виц

Се качувам на вага по завршувањето на карантинот.

Вагата покажува: „Ве молам почитувајте социјално дистанцирање. Качувајте се еден по еден!“