Шоу-бизнис | Новости | 8
Почетна » Новости » Шоу-бизнис

Шоу-бизнис

Релаксација во Италија: Ева Лонгорија со сопругот и малото синче на одмор во Портофино
Ева Лонгорија

Ева Лонгорија се релаксира во Портофино заедно со сопругот Хозе Пепе Бастон и синчето Сантијаго.

Дамска елеганција: Меланија Трамп во префинет фустан со наметка на банкет во Јапонија
Трамп

Меланија Трамп е стилски безгрешна за време на официјалната посета на Јапонија со Доналд. Откако пристигна...

 
Кендал Џенер и Бела Хадид уживаат на јахтата на Томи Хилфигер во Монако
Кендал Џенер и Бела Хадид

Кендал Џенер и Бела Хадид викендов го поминаа на луксузната јахта на дизајнерот Томи Хилфигер.

 
Тамара Тодевска сподели фотографии од семејниот одмор на плажа со сопругот и двете деца Хана и Дарен
Тамара Тодевска со семејството

Тамара Тодевска со сопругот и двете деца замина на одмор на море.

 
Меланија Трамп во бел фустан со цветни детали за средбата со новиот јапонски цар
Трамп

За време на четиридневната официјална посета на Јапонија, Меланија и Доналд Трамп остварија средба со новиот...

 
Кели Кларксон се пошегува на своја сметка откако за малку ќе паднеше пред да ја отпее американската химна
Кели Кларксон

Кели Кларксон за малку ќе паднеше на црвениот тепих во Индијана, но се исправи и моќно ја отпеа американската химна.

 
Викторија Бекам со неонско-зелени салонки со ќерката Харпер на хуманитарен натпревар на Дејвид
Викторија Бекам

Викторија Бекам не се откажува од високите потпетици, дури ни кога се упатува на спортски...

 
Бремената Блејк Лајвли со двете ќерки го посети Рајан Рејнолдс на снимањето на нов филм
Блејк Лајвли и Рајан Рејнолдс

Блејк Лајвли ужива во третата бременост. 31-годишната актерка стои подалеку од медиумските...

 
Меланија Трамп во кошула-фустан од Келвин Клајн за посетата на Јапонија
Трамп

Меланија и Доналд Трамп се во официјална посета на Јапонија. Првата дама и Претседателот...

 
Силвестер Сталоне со сопругата Џенифер и ќерката Систин на свеченост во негова чест во Кан
Силвестер Сталоне, Џенифер Флавин и Систин

Силвестер Сталоне со сопругата Џенифер Флавин и ќерката Систин зачекори на црвениот тепих во Кан...

   
Страница 8 од 663

Анкета

Анкета
Дали го вакцинирате вашето дете?
  • 70%
  • 13%
  • 17%
Се испраќа...

(Вкупно: 8596 гласа)

Цитат

Вистински пријател е оној кој ја гледа тагата во твоите очи, додека сите останати веруваат во насмевката на твоето лице.

Анонимен

Виц

Како се нарекува маж кој одбива да користи презерватив?

- Татко.