Шоу-бизнис | Новости | 752
Почетна » Новости » Шоу-бизнис

Шоу-бизнис

Сара Џесика Паркер се кае за „Сексот и градот 2“
Сара Џесика Паркер

Сара Џесика Паркер изјави дека многу жали што се согласи да учествува во продолжението на...

Шакира со свој став за образованието во „Економист“
Шакира

Атрактивната пејачка го определи образованието како најголема можност за промена и...

 
Викторија дневно троши 2,5 часа пред огледало
Ugg

Викторија Бекам му посветува два и пол часа на својот изглед секој ден, поминувајќи...

 
Полиција ги смирувала Анџелина и Бред
Бред и Анџелина

Медиумите известуваат за уште проблеми во семејството Бранџелина. Во неделата вечерта...

 
Ева Лонгорија: „Господ ми донесе успех“
Ева Лонгорија

Прекрасната очајна домаќинка Ева Лонгорија изјави дека Господ ѝ дал сила и поттик да стане актерка.

 
Мерлин Монро во домашен филм пуши марихуана
Мерлин Монро

Краток домашен филм, кој ја покажува незаборавната Мерлин Монро како пуши марихуана, се појави...

 
Бранџелина: Некажаната вистина за Џоли и Пит
Анџелина и Бред

Сексуалниот живот на Анџелина Џоли и Бред Пит беше феноменален сè додека нивната врска не...

 
Кејти Холмс: „Тоа се чевли за танцување“
Кејти и Сури

Откако беше строго критикувана дека ѝ дозволува на својата тригодишна ќерка да носи чевли со мала штикла...

 
Лореал во скандал поради лажна реклама
Шерил Кол

Најголем дел од луѓето започнаа да не им веруваат на рекламите. И со право го прават тоа...

 
Ријана: „Секоја жена треба да си направи голи фотографии“
Ријана

Американската R&B пејачка Ријана советува дека сите жени треба да имаат доволно самодоверба...

   
Страница 752 од 758

Анкета

Анкета
Каде планирате да одите на одмор летово?
  • 40%
  • 14%
  • 25%
  • 21%
Се испраќа...

(Вкупно: 9634 гласа)

Цитат

Некои од најдобрите спомени се создадени во апостолки.

Кели Елмор

Виц

Крем со колкав фактор?

- Со 20.

Доволно ќе ви е?

- Ако згрешам, нека изгорам.